5°C pochmurno z przejaśnieniami

Agnieszka Viburno

Kandyduje z listy Ochockiej Wspólnoty Samorządowej z okręgu Stara Ochota

Lat 52, nauczyciel, kompozytor, miłośnik przyrody i zwierząt. Wykształcenie wyższe - mgr sztuki.

Związana z dzielnicą od urodzenia. Tutaj mieszka i pracuje w Zespole Szkół “Bednarska” przy ul. Raszyńskiej 22 jako nauczyciel zajęć multimedialnych.

W poprzednich latach zrealizowała wraz z młodzieżą kilkanaście projektów artystycznych dofinansowanych przez Prezydenta Miasta Warszawy. Były to projekty filmowe, fotograficzne oraz muzyczne. Swoje doświadczenie multimedialne zdobywała m.in. współpracując z Telewizją Niepokalanów oraz Polsat.

W 2015r. nagrała dla radiowej Trójki kolędy z udziałem dzieci z kilkunastu krajów zamieszkałych w Warszawie. Regularnie występuje z zespołem RaszMusic tworząc autorskie koncerty dla mieszkańców Ochoty. Jest autorką trzech płyt z muzyką wokalno-instrumentalną oraz teledysków.

W projekcie “Kwiaty Ochoty” podjęła się integracji pokolenia młodzieży z seniorami zamieszkałymi na terenie dzielnicy Warszawa Ochota. Seniorzy opowiedzieli młodym o swoich doświadczeniach z dzieciństwa spędzonego na terenie dzielnicy. Powstał film oraz wystawa fotograficzna.

Od roku 2009 w ramach projektów unijnych  organizuje - kulturalne wymiany międzynarodowe. Od kilkunastu lat uprawia sztuki walki: wu chu oraz tai chi. Propaguje ruch na świeżym powietrzu dla osób w każdym wieku.

Jako radna chciałaby pracować w odpowiednich komisjach wykorzystując swoje doświadczenie i entuzjazm do pracy na rzecz dzielnicy i jej mieszkańców.

 

 


Ostatnie video - filmy na iOchota.pl