3°C bezchmurnie

Antek

ludzie ochoty, Antek - zdjęcie, fotografia

Na Ochocie mieszkam od urodzenia, jestem uczniem technikum. Moim marzeniem jest studiowanie informatyki na Politechnice Warszawskiej i mrozi mnie na myśl o przyszłorocznej maturze.

Komputery to moja pasja. Jestem samoukiem, lubię w wolnym czasie poszerzać umiejętności z programowania. Nie każdy to wie, ale programowanie jest naprawdę świetnym ćwiczeniem analitycznego, logicznego myślenia. Najczęściej tworzyłem przydatne dla mojej mamy aplikacje, które wykorzystywała do porządkowania domowych wydatków. Często zdarzało się, że naprawiałem komputery rodzinie, znajomym. Skrycie myślę też o utworzeniu kanału na youtube, w którym nagrywałbym relacje z gier komputerowych, które kolekcjonuję. Moją ulubioną grą jest Wiedźmin i uważam, że wciągnie ona każdego. Nawet moja dziewczyna, która stroni od gier, grała ze mną w
Wiedźmina przez kilka dni. Obecnie szukam dodatkowej pracy na wakacje. Chciałbym odłożyć trochę pieniędzy i w przyszłym roku, po maturze wybrać się na trip po Europie. Dzięki za rozmowę!

Ostatnie video - filmy na iOchota.pl