18°C pochmurno z przejaśnieniami

Co dobrego dla parku Szczęśliwickiego?

zieleń, dobrego parku Szczęśliwickiego - zdjęcie, fotografia

Urząd Dzielnicy Ochota przygotował ankietę, która da odpowiedź na pytanie, co można zrobić dobrego dla parku Szczęśliwickiego

 

Dzielnica Ochota zamierza przeznaczyć na ochronę środowiska i infrastrukturę w parku Szczęśliwickim 65 tysięcy złotych. Pieniądze te pierwotnie przeznaczone były na projekt budżetu partycypacyjnego pn. „Ochota na kajaki”. Jednak Autor zdecydował się wycofać swój projekt z uwagi na argumenty związane z ochroną przyrody.   Na stronie urzędu znajduje się ankieta, w której przedstawiono propozycje, na co przeznaczyć wolne środki. Zrealizowane zostaną dwa zadania, które otrzymają największą liczbę głosów.   Propozycje są następujące:   - Dodatkowe sprzątanie Parku w weekendy oraz wkłady i pokrywy do śmietników, - Nowe nasadzenia – krzewy w Parku Szcześliwickim, - Odpływ powierzchniowy z boiska przy Drawskiej, - Poprawa funkcjonowania pływalni – nowe nasadzenia i zwiększenie powierzchni użytkowej, - Drogi do biegania z podłoża strukturalnego wzdłuż traktów pieszych, - Pomost wędkarski dla osób z niepełnosprawnościami, - Remont alejek parkowych.   Ankieta dostępna jest elektronicznie na stronie Co dobrego dla parku Szczęśliwickiego? oraz papierowo w Wydziale Obsługi Mieszkańców Urzędu Dzielnicy Ochota przy ul. Grójeckiej 17A.   Głosowanie trwa od 29 kwietnia do 20 maja br.  

 

Co dobrego dla parku Szczęśliwickiego? komentarze opinie

  • gość 2016-05-03 13:45:47

    obojętnie co byśmy zaproponowali to i tak dzielnice zrobi "po uważaniu" przecież ten budżet niby partycypacyjny niby mieszkańców to zaledwie 1 lub 2 % całego budżetu dzielnicy. urzędnicy zrobią i tak po swojemu.niby wszystko mieli sprawdzać a problemów z zeszłorocznym budżetem jest więcej np. ścieżka rowerowa na Pawińskiego nie skończona bo ZDM ma robić światła - taki projek powinien byc wogóle nie dopuszczony bo nie można go wykonać w ciągu 1 roku.

  • gość 2016-06-01 09:38:43

    A gdzie wyniki ankiety?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iOchota.pl

zieleń, Szczęśliwice - więcej informacji