9°C bezchmurnie

Garażówka na Zieleniaku to hit sezonu

Kiedy: 2018-11-18 , godzina: 11:00 | Gdzie: Zieleniak, ul. Grójecka 95

Pomysł przeniesienia Garażówki z placu Pod Skrzydłami na Zieleniak był „strzałem w dziesiątkę”. Trzeba powiedzieć tu jasno, że taką decyzje podjął burmistrz Grzegorz Wysocki, który może czuć się po trosze ojcem sukcesu. A ostatnia niedziele pokazała, że sukces jest już duży a będzie wielki bo gołym okiem widać, że z miesiąca na miesiąc to miejsce rośnie zarówno jeśli chodzi o liczbę sprzedających jak i kupujących. Tak wiec zapraszamy w listopadzie.  

Najbliższa Garażówka odbędzie się 18 listopada w godzinach 11-15 przy ul. Grójeckiej 95 na terenie  „Zieleniaka” (na tzw. dziedzińcu lub w garażu podziemnym)  

Zasada jest prosta, każda osoba chętna do wystawienia swojego stoisk proszona jest o maila ze zgłoszeniem oraz opisem co mają zamiar sprzedawać na adres: nazieleniaku@gmail.com Każda z osób sprzedających musi zapoznać się z regulaminem i stosować się do jego zapisów, co należy potwierdzić w mailu zgłaszającym ( przykład maila: chcę brać udział w wyprzedaży/jarmarku staroci w dniu ... , mam na sprzedaż następujący asortyment ..... Oświadczam, że zapoznałam/em się z regulaminem i będę się stosować do niego)

Kolejne garażówki odbędą się  18 listopada i 9 grudnia. 

Udział w wyprzedaży jest bezpłatny zarówno dla kupujących jaki i sprzedających. 

REGULAMIN
wyprzedaży garażowej organizowanej na terenie Zieleniaka w dniu 23 września 2018 na Zieleniaku przy ulicy Grójeckiej 97 w Warszawie
1. W wyprzedaży mogą wziąć udział osoby chcące sprzedać rzeczy używane ( ubrania, zabawki, książki, bibeloty, itp. 
2. Wyprzedaż obejmuje tylko rzeczy używane. Firmy zajmujące się profesjonalną sprzedażą nie mogą brać udziału w wyprzedaży.
3. Zabroniony jest handel przedmiotami:
- niebezpiecznymi (np. petardami), 
- niedopuszczonymi do sprzedaży, 
- wymagającymi koncesji (np. alkohol, wyroby tytoniowe), 
- których posiadanie jest niezgodne z prawem.
4. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za sprzedawane rzeczy, umowy zawarte w trakcie imprezy oraz proponowane ceny.
5. Każdy uczestnik wyprzedaży tworzy samodzielnie stoisko, które po zakończeniu sprzedaży powinien po sobie posprzątać.
6. Osoby nieletnie, chcące sprzedawać, powinny znajdować się pod opieką osoby dorosłej.
7. Na terenie wyprzedaży obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu oraz innych środków odurzających.
8. Sprzedawane przedmioty nie są opodatkowane, o ile są w posiadaniu sprzedającego min. pół roku i zysk ze sprzedaży nie przekroczy 1000 zł.
9. Sprzedaż odbywa się w godzinach 11:00 – 15:00.
10. Wystawcy mogą organizować własne stoiska od godziny 10:30.
11. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty oraz oświadcza, że gromadzone dane są tylko doraźną bazą danych tworzoną tylko na potrzeby projektu.

Garażówki na Zieleniaku będą organizowane raz w miesiącu. Zapraszamy na nie zarówno sprzedających jak i kupujących.

Ostatnie video - filmy na iOchota.pl