15°C słabe, przelotne opady deszczu

Garażówka to jest to!

Za nami kolejna, udana sąsiedzka wyprzedaż garażowa zorganizowana  w przestrzeni  Miejsca Aktywności Lokalnej (MAL) przy Grójeckiej 109 "Pod Skrzydłami". Tym razem na zewnątrz, przy sprzyjającej pogodzie.
Idea garażówek jest prosta - nawiązywanie relacji i znajomości sąsiedzkich, a przy okazji - z jednej strony pozbycie się  rzeczy niepotrzebnych, zalegających w szafach, pawlaczach czy piwnicach, z drugiej upolowanie ciekawych rzeczy za niewielką cenę. To działa. A o potrzebie takiej formy świadczy najlepiej stale rosnąca ilość chętnych do wystawienia się  oraz osób odwiedzających imprezę - można powiedzieć, że część z nich to stali bywalcy. I ja się do nich zaliczam - na każdej nabyłam coś nietuzinkowego.
I nie ma w tym nic  nadzwyczajnego, bo idea garażówek nie jest nowa i świetnie się sprawdza od lat i wszędzie. Na powtarzające się pytanie "kiedy następna garażówka?"  odpowiadam, że planowana jest na początek lipca z jeszcze większym rozmachem, bo połączona z jarmarkiem staroci. I być może będzie to plac na  Zieleniaku. Nie można tego przegapić.

Ostatnie video - filmy na iOchota.pl