8°C bezchmurnie

Klub fitness tylko dla kobiet na Ochocie. LadiesGym to wyjątkowe miejsce

Co raz bardziej popularne staje się korzystanie z usług trenerów personalnych i dietetyków. Słusznie. Pamiętajmy, że kobiecy organizm jest jedyny w swoim rodzaju i bez profesjonalnej pomocy aktywność fizyczna może być dla niego źródłem różnych niebezpieczeństw. Błędnie wykonując ćwiczenia narażamy się na urazy mięśni i stawów, a stosując nieprzemyślane żywienie możemy rozstroić działanie całego naszego organizmu. Na rynku znajdziemy dietetyków i trenerów działających indywidualnie lub współpracujących z dużymi sieciami siłowni. Złoty środek stanowią butikowe kluby fitness, takie jak klub fitness tylko dla kobiet na Ochocie LadiesGym.

Klub ten został stworzony specjalnie dla kobiet. Dzięki temu panie mogą być pewne, że ich organizm zostanie potraktowany z wyjątkową troską i przy wsparciu prawdziwych profesjonalistów.

W tej chwili LadiesGym możemy odwiedzać w trzech lokalizacjach. W działającym już od 2015 roku klubie na Ursynowie, przy stacji Metro Stokłosy ul. Pasaż ursynowski 3 lok. 15.na Gocławiu przy jeziorku Balaton ul. Gen.Romana Abrahama 12 lok. 1 oraz nowo otwarty LadiesGym Ochota ul. Bohdanowicza 21 lok U2 między Biedronką a Fresh Marketem

Odwiedzając klub o każdej porze możemy trafić na zajęcia dostosowane do kobiecego organizmu. Co 30 minut są prowadzone pełne treningi obwodowe, czyli sesje ćwiczeń rozwijających wszystkie główne grupy mięśniowe. Udział w treningu mogą wziąć zarówno początkujące, jak i zaawansowane sportsmenki. Do wyboru mamy również różnorodne bezpłatne zajęcia dodatkowe, m.in. Zumba, Tabata, cykl brazylijskie pośladki i smukłe ramiona oraz warsztaty coachingowe i prezentacje specjalistów. Aby dopełnić ćwiczenia odpowiednią dietą, pracownicy klubu przygotowali dla swoich członkiń wykłady na temat zdrowego żywienia oraz Poradnik Żywieniowy Klubowiczki z wszystkimi przydatnymi wskazówkami.

W ułożeniu indywidualnego planu paniom pomoże trenerka osobista. Opiekę otrzymuje każda z klientek. Trenerka osobista zadba, abyśmy wykonywały ćwiczenia prawidłowo, wytłumaczy jak poprawić błędy, doradzi jaka dieta będzie dla nas najlepsza – tak, jakbyśmy rozmawiały z przyjaciółką.

Efekty swoich działań możemy śledzić podczas regularnych badań i konsultacji w klubie. Poza tym, panie otrzymują pakiet udogodnień on-line, takich jak internetowy dziennik postępów czy blog, gdzie znajdziemy m.in. dodatkowe porady. Oprócz tego na blogu znajdziemy sesję zdjęciową klubowiczek „Zostań Twarzą Ladies Gym” oraz cykl „Klubowiczka Miesiąca”, gdzie co 4 tygodnie wybrana uczestniczka treningów przedstawia swoją historię.

LadiesGym to nie tylko miejsce, ale przede wszystkim społeczność wspaniałych, pracujących nad sobą kobiet. Panująca tu rodzinna atmosfera oraz wspólne przeżywanie wyjątkowych wydarzeń, jak pierwsze urodziny klubu, sprawiają, że miejsce to wyróżnia się na tle innych klubów fitness.

Z klubu można korzystać bez limitu. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej: www.ladiesgym.pl. Po 24 godzinach od rejestracji otrzymasz zaproszenie na pierwszy darmowy trening. A gdy ci się spodoba, możesz odebrać swoją nową kartę członkowską uprawniającą do korzystania z wszelkich usług i zniżek.

LadiesGym Ochota ul. Bohdanowicza 21 lok U2, 02-127, Warszawa, Między Biedronką a Fresh Marketem

Zapraszamy! tel. +48 739 02 15 15 lub ochota@ladiesgym.pl


Klub fitness tylko dla kobiet na Ochocie. LadiesGym to wyjątkowe miejsce komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iOchota.pl