26°C bezchmurnie

Nadaj paczkę e-nadawcą

Handel i usługi, Nadaj paczkę nadawcą - zdjęcie, fotografia

Jak szybciej nadać paczki? Elektroniczny Nadawca to rozwiązanie dla wszystkich klientów, którzy cenią sobie czas i wygodę. Wystarczy wejść na stronę internetową Elektronicznego Nadawcy, wypełnić formularz i zarejestrować się w systemie, a następnie w pięciu, prostych krokach przejść całą procedurę związaną z rejestracją i generowaniem dokumentów nadawczych. Prosto, szybko i bez oczekiwania w kolejkach. Nadając przesyłkę w systemie Elektronicznego Nadawcy klienci zyskują również możliwość śledzenia statusu przesyłki zarówno na stronie internetowej, jak i za pośrednictwem aplikacji w telefonie.

System Elektronicznego Nadawcy usprawnia i przyspiesza proces wysyłki paczki od momentu wypełnienia niezbędnych danych, aż do przekazania paczki kurierowi lub wybranej placówce pocztowej. Narzędzie pozwala zarejestrować przesyłkę oraz importować dane z plików w formacie Excel lub XML, ograniczając tym samym konieczność ręcznego przepisywania danych do wysyłki. System generuje także etykiety przewozowe oraz umożliwia komunikację drogą elektroniczną z opiekunem handlowym Poczty Polskiej.

Teraz wystarczy nadać przesyłkę u kuriera lub w jednej z wybranych placówek pocztowych. Za pomocą dedykowanej witryny oraz aplikacji mobilnej Envelo klient może sprawdzać na bieżąco stan realizacji swojego zamówienia.

Z systemu EN mogą korzystać nadawcy przesyłek kurierskich, usług paczkowych, paczek pocztowych, poleconych, paczek MINI oraz przesyłek zagranicznych (EMS).

Nadaj paczkę e-nadawcą komentarze opinie

  • gość 2017-03-22 14:31:33

    no nie wiem czy można PP powirzyc cokolwiek skoro list zwykły z okolic Sanoka ( w PL) do Warszawy wędrował 25 dni. Paczka jest wieksza to pewnie dostarczenie potrwa dłużej.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iOchota.pl