9°C pochmurno z przejaśnieniami

Natalia

ludzie ochoty, Natalia - zdjęcie, fotografia

Studiuję socjologię na UW. Nie mieszkam na Ochocie, ale przyjeżdżam tu do przyjaciółki. Właśnie od niej wracam. Właśnie trwa sesja, a ja lubię uczyć się z kimś.

W Warszawie wynajmuję mieszkanie, ale pochodzę z Płocka. Pierwszy raz nie wrócę na całe wakacje do mojego rodzinnego miasta, ponieważ pracuję w restauracji i ciągle zbieram na wymarzone wakacje do Włoch. Jestem kelnerką w restauracji , ale przyznaję, że nie jest to praca marzeń. Szczególnie kiedy jadę na późniejszą zmianę, prosto z uczelni i mam zły humor po ciężkim kolokwium. Dodatkowo klienci bywają naprawdę nieprzyjemni. Nie każdy rozumie, że kelner to człowiek i ma prawo do błędów. Mam wrażenie, że czasami ktoś specjalnie szuka czegoś, do czego mógłby się przyczepić i ponarzekać. Niektórym nie podoba się lokal i swoje pretensje kierują do nas, kelnerek/kelnerów.

Moją pasją jest gotowanie. Jestem specjalistką w przygotowywaniu sushi. Chętnie dzielę się swoimi przepisami ze znajomymi i rodziną. Koleżanki mi mówią bym zgłosiła się do programu Master Chef, ale jestem strasznie nieśmiała. Byłby to dla mnie zbyt duży stres. Miło było poznać.

Ostatnie video - filmy na iOchota.pl