7°C bezchmurnie

Opłatek na Zieleniaku. Świąteczne, wesoło i pysznie!

Kiedy: 2017-12-16 , godzina: 10:00 | Gdzie: bazar i hala „Zieleniak”, ul. Grójecka 95

16 grudnia w godzinach 10.00-14.00 Rada i Zarząd Dzielnicy Ochota oraz kupcy z Zieleniaka serdecznie zapraszają przed Targowisko Zieleniak na coroczne Spotkanie Świąteczne Mieszkańców Ochoty. Podzielimy się opłatkiem, zjemy kapustę z grzybami, słodkiego pączka i napijemy się herbaty.

A na estradzie wystąpi plejada zespołów i artystów profesjonalnych i amatorskich. Rozpoczną naszą imprezę górale z zespołu KRYWAŃ. Po nich zaśpiewa Karol Matejak, a potem zobaczymy na scenie małych artystów z przedszkola nr 255. Tuż przed południem będzie zespół RaszMusic, a po spotkaniu z radnymi i przedstawicielami zarządu dzielnicy - chór z XIV LO im. Staszica.  Potem zatańczy grupa z klubu Jakub, Hale Banacha zaprezentują pokaz mody, zaśpiewa Renata Szczepaniak.  Imprezę zakończy recital JACKA BORKOWSKIEGO.

Cukierki rozdawać będą  - bałwanek Olaf i żywa choinka. Imprezę pięknie przyozdobią tańczące laserowe światełka. Warto to wszystko przeżyć i zobaczyć, takiego wydarzenia nie warto przegapić. Przybywajcie!

Organizatorzy: Urząd Dzielnicy Ochota, Klub Rodzin Abstynenckich OSTOJA działający przy Stowarzyszeniu WISE, Kupcy Targowiska Zieleniak, Zakład Gospodarowania Nieruchomościami, Hale Banacha.


Ostatnie video - filmy na iOchota.pl