9°C słabe opady deszczu

Paweł

ludzie ochoty, Paweł - zdjęcie, fotografia

Mieszkam pod Warszawą, w Wojcieszynie. Na Ochotę przyjeżdżam do rodzinki i właśnie lecę do sklepu po coś na grilla. Pracuję w warsztacie samochodowym. Poza pracą, interesuję się wojskiem.

Uwielbiam wspominać czasy, kiedy byłem po 20 roku życia i dostałem swoje wezwanie do wojska. Byłem dowódcą czołgu. Uważam, że każdy mężczyzna powinien chociaż rok spędzić na służbie i zobaczyć, z czym to się wiążę. Wojsko w dużej mierze ukształtowało mój charakter. Mam kilku znajomych, którzy tak jak ja, bardzo interesują się militariami i organizujemy sobie wyjazdy na poligon, wyszukujemy oferty obozów o charakterze wojskowym. Mamy też tradycję, że raz w roku zbieramy się w kilkadziesiąt osób i robimy imprezy paintballowe. W tym roku po raz pierwszy wybiorę się tam z ukochaną.

Poza wojskiem, bardzo pasjonuję się historią, szczególnie drugą wojną światową. Czytam wiele książek na ten temat i próbuję zarazić tą tematyką swoje siostrzenice. Kiedy pokazałem im serial „Czas Honoru”, bardzo się wciągnęły i często zadają mi różnie pytania. Jest to dla mnie niezwykle ważne, aby poszerzać dzieciakom wiedzę na temat historii naszego narodu.

Gdybym miał zamieszkać w samej Warszawie, wybrałbym Ochotę. Znam ją bardzo dobrze, uważam, że jest to dzielnica bardzo spokojna i klimatyczna. Jak tu wpadam, zawsze idziemy z dziećmi siostry do Parku Szczęśliwickiego. Dzieci mają tu prawdziwy raj!

Ostatnie video - filmy na iOchota.pl