19°C krótka ulewa

Piłkarskie ferie w Atrium Reduta

Kiedy: 2017-02-22 , godzina: 12:00 | Gdzie: Centrum Handlowego Atrium Reduta

piłka nożna, Piłkarskie ferie Atrium Reduta - zdjęcie, fotografia

W czasie zimowej przerwy od nauki Atrium Reduta będzie zachęcać dzieci i młodzież do aktywnego wypoczynku. W ramach PIŁKARSKICH FERII na terenie centrum handlowego odbędą się m.in. warsztaty football freestyle’u z grupą R-STYLE, turnieje piłkarskie, rozgrywka w FIFA 2017 oraz konkursy z nagrodami. Początek już 21 lutego.

Gośćmi PIŁKARSKICH FERII w Atrium Reduta będą reprezentanci ekipy R-STYLE – specjaliści od football freestyle’u, street soccera, medaliści mistrzostw świata i Europy. Grupa dotarła także do półfinału ostatniej edycji programu „Mam Talent!”. Podczas ferii zimowych R-STYLE będzie koordynować wszystkie piłkarskie atrakcje, które odbędą się w centrum handlowym. Członkowie tej formacji poprowadzą widowiskowe warsztaty gry na małej przestrzeni oraz zaprezentują futbolowe sztuczki i triki.

W Atrium Reduta odbędzie się turniej piłkarski w formacie „dwóch na dwóch” na specjalnie do tego utworzonym dmuchanym boisku o wymiarach 4x6 metrów. Nie zabraknie pokazowych meczów z udziałem najlepszych polskich freestylerów. Każdy będzie mógł wziąć też udział w rozgrywce w grę FIFA 2017 na konsoli Xbox. Przygotowano także coś dla najmłodszych – miniboisko, na którym maluchy będą mogły trenować z rodzicami. Organizatorzy zapowiedzieli również konkursy z nagrodami.

Podczas ferii zimowych uczniowie mają dużo wolnego czasu. Warto spędzić je aktywnie, na przykład uczestnicząc w organizowanych przez Atrium Reduta rozgrywkach futbolowych. Wizyta ekipy R-STYLE i dodatkowe piłkarskie atrakcje z pewnością przypadną do gustu młodym sportowcom, którzy pod okiem ekspertów mogą doskonalić swoje umiejętności mówi Ewa Hiller, dyrektor Centrum Handlowego Atrium Reduta.

PIŁKARSKIE FERIE odbędą się na 1. piętrze Centrum Handlowego Atrium Reduta w dniach
21-25 lutego w godzinach 12:00-18:00
. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny

Ostatnie video - filmy na iOchota.pl

piłka nożna, Szczęśliwice - więcej informacji