9°C pochmurno z przejaśnieniami

Piotr

ludzie ochoty, Piotr - zdjęcie, fotografia

Mam 24 lat, w tym roku bronię tytułu magistra Bezpieczeństwa Wewnętrznego na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. Jak to się stało, że jestem teraz na Ochocie? Tak się składa, że jestem tu praktycznie w każdy weekend, czasem nawet częściej. Przyjeżdżam do swojej dziewczyny, z którą zamierzam zamieszkać od października właśnie tu, na Ochocie.

Moją pasją jest piłka nożna. Jestem piłkarzem lokalnego klubu działającego na terenie mojej rodzinnej miejscowości. Właśnie awansowaliśmy do wyższej ligi z czego się bardzo cieszę. W wakacje będziemy z dziewczyną odkładać na wrześniowe wakacje. Chcemy razem pracować w ośrodku wypoczynkowym należącym do mojego szwagra, mieszczącym się na Mazurach. Jezioro, łódki, kajaki – łączenie przyjemnego z pożytecznym.

Bardzo interesuję się historią, do której zachęcił mnie nauczyciel jeszcze w podstawówce. Ostatnio czytałem książkę Pakt Ribbentrop-Back. Polecam wszystkim zainteresowanym historią, szczególnie drugiej wojny światowej. Ta książka bardzo zmieniła moje poglądy. Nie będę zdradzał szczegółów, ale naprawdę wszystkim polecam.

Moja dziewczyna mówi, że jestem dużym chłopcem i że zamieniłem zabawki z mniejszych na większe. Muszę się z tym zgodzić, z zabawkowych samochodów przerzuciłem się na te prawdziwie, choć nie dosłownie. Bardzo interesuję się motoryzacją, nawet większość moich prac dorywczych było pracami typu kurierka/taxi czy rozwożenie jedzenia. Jazda samochodem mnie uspokaja. Bywa, że kiedy mam zły humor, wsiadam w samochód i robię parę rundek dookoła miasta. Od razu czuję ulgę. Fajnie się gadało. Miłego weekendu!

Ostatnie video - filmy na iOchota.pl