0°C mgła

Reduta z nową atrakcją dla najmłodszych

opieka nad dzieckiem, Reduta nową atrakcją najmłodszych - zdjęcie, fotografia

Atrium Reduta zaprasza na nowy plac zabaw. „Brykuś” – przestrzeń, która bawi i edukuje – został otwarty z myślą o najmłodszych gościach centrum. Nowe miejsce zabaw jest dostępne bezpłatnie w godzinach otwarcia obiektu.

„Brykuś” to miejsce, gdzie dzieci mogą aktywnie i bezpiecznie spędzić czas niezależnie od pogody. Aranżując przestrzeń, wprowadzono rozwiązania, które rozwijają i pobudzają kreatywność maluchów. Kolorowy, wypełniony dużymi klockami i tunelami „Brykuś” dostarczy najmłodszym nie tylko dużo radości, ale też zadba o ich psychofizyczny rozwój. Na miejscu dostępne są również stanowiska dla starszych dzieci, które mogą porysować kredkami i kredą. Dla rodziców przygotowano strefę odpoczynku, w której mogą naładować urządzenia mobilne i bezpłatnie połączyć się z siecią WiFi.

„Brykuś” to kolejna, bezpłatna atrakcja w centrum przygotowana z myślą o najmłodszych. W Atrium Reduta na pierwszym piętrze funkcjonuje również niewielki plac zabaw stworzony z miękkich i kolorowych elementów, przyjaznych najmniejszym dzieciom.

Atrium Reduta konsekwentnie poszerza ofertę atrakcji i udogodnień dla najmłodszych i ich rodziców. Na rodziny, które potrzebują chwili spokoju i prywatności, czekają pokoje opieki nad dzieckiem, wyposażone m.in. w przewijaki i kuchenki mikrofalowe pozwalające podgrzać najmłodszym posiłek. Do dyspozycji klientów są też uprzywilejowane miejsca parkingowe dla rodzin z dziećmi i kobiet w ciąży. W Infopunkcie natomiast rodzice mogą zaopatrzyć pociechy w opaski bezpieczeństwa, na których zapisują swój numer telefonu.

- Atrium Reduta to nie tylko wygodne miejsce na codzienne zakupy, ale także, dzięki specjalnie zaaranżowanym strefom, miejsce, w którym całe rodziny mogą wspólnie spędzać czas. W tym celu konsekwentnie poszerzamy ofertę rozrywki oraz udogodnień dla najmłodszych i ich rodziców. Nasza najnowsza propozycja to Brykuś, który został przygotowany z myślą o wsparciu kreatywności i koordynacji ruchowej najmłodszych. Mamy nadzieję, że stanie się on ulubionym miejscem zarówno dzieci, jak i rodziców, którzy będą mogli w tym czasie odpocząć lub wspólnie z pociechą układać konstrukcje – mówi Ewa Hiller, dyrektor Atrium Reduta.

Plac zabaw Brykuś dla dzieci w wieku 2-13 lat jest dostępny na poziomie +1 w godzinach otwarcia centrum. Korzystanie z placu zabaw jest bezpłatne.

Ostatnie video - filmy na iOchota.pl