7°C bezchmurnie

Sylwester 2018 w Warszawie dla singli

Warszawa sylwester singli

Do Sylwestra został już tylko miesiąc. Powoli brakuje lokali do wynajęcia i biletów na imprezy. Jesteś singlem i wciąż zastanawiasz się jak spędzić noc 31 grudnia? Sylwester 2018 w Warszawie dla singli może być niezapomnianym przeżyciem. Stolica oferuje wiele możliwości, a jedną z nich jest LOVE ME NOW IN 2018.

W tym roku odbędzie się już 5. edycja tej imprezy dla singli w wielkim mieście. Tutaj będziesz miał okazję znaleźć swoją druga połówkę i wejść w Nowy Rok z miłosnymi nadziejami.

Impreza odbędzie się w nowym miejscu. Pojawią się w nim trzy strefy, między którymi goście będą mogli przemieszczać się zależnie od nastroju. Pojawią się strefy chillout-u i rozmów, a na samej górze znajdziemy parkiet do tańczenia. Tam profesjonalni tancerze przypomną gościom najbardziej rozpoznawalne kroki taneczne. Instruktorzy i choreografowie tańca poprowadzą naukę oraz konkursy z nagrodami. Dodatkową atrakcją będą pokazy taneczne zawodowców w specjalnym show. A wszystko to przy muzyce lat 70-90 oraz najnowszych przebojach.

Między zabawą na parkiecie i rozmowami goście będą mogli całą noc korzystać z open baru i bufetu koktajlowego. W menu dania na ciepło i przekąski zimno, m.in. staropolski bigos, zupa krem z dyni czy smakowite tartinki w aż czterech wersjach.

Goście LOVE ME NOW IN 2018 otrzymają również specjalne prezenty i najważniejsze …północ z lampką szampana w dłoni w doborowym towarzystwie singli z Warszawy!

Bilety na imprezę można kupić on-line na stronie www.warszawa-sylwester.com Nie strać swojej szansy na nowe fascynujące znajomości!

Kup bilet teraz!

 

 

Ostatnie video - filmy na iOchota.pl