8°C bezchmurnie

Wielkie otwarcie lodowiska przy Rokosowskiej

Kiedy: 2017-12-02 , godzina: 17:00 | Gdzie: Hala OSiR Ochota przy ul. Rokosowska 10

sport, Wielkie otwarcie lodowiska Rokosowskiej - zdjęcie, fotografia

Wprawdzie za oknami mamy „złotą polską jesień” ale personel Ośrodka Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Ochota już szykuje się do otwarcia lodowiska (ul. Rokosowska 10) w sezonie zimowym 2017/2018. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych zadaszone, sztuczne lodowisko zostanie uruchomione w sobotę 2 grudnia 2017 r. o godzinie 17.00. W dniu otwarcia wstęp wolny. Dla naszych Klientów szykujemy pewne zmiany w aranżacji obiektu. Jakie to będą zmiany? O tym przekonają się te osoby, które odwiedzą nas w dniu otwarcia!

Ceny biletów wstępu nie uległy zmianie w stosunku do ubiegłego roku i kształtują się następująco: bilet dla osoby dorosłej – 8 zł, bilet ulgowy – 5 zł. W obu przypadkach są to bilety jednorazowe bez ograniczeń czasowych. Podobnie jak w latach ubiegłych przy lodowisku będzie funkcjonować wypożyczalnia łyżew.

Więcej informacji uzyskacie Państwo po numerem telefonu 572 – 90 – 70. Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszych obiektów – dyrektor i pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Ochota.


Ostatnie video - filmy na iOchota.pl