0°C mgła

XVI Rodzinny Piknik Integracyjny

Kiedy: 2018-09-16 , godzina: 11:00 | Gdzie: Park Szczęśliwicki

Organizacje pozarządowe i instytucje, wraz z Urzędem Dzielnicy Ochota i Klubem Rodzin Abstynenckich OSTOJA zapraszają w niedzielę 16 września do Parku Szczęśliwickiego na XVI Rodzinny Piknik Integracyjny i X Targi Ochockich Organizacji Pozarządowych.

Program artystyczny na piknikowej estradzie rozpocznie się już o 10.40  polonezem w wykonaniu młodzieży z XLVIII Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego. Na zakończenie  utwory muzyki rozrywkowej w aranżacjach

big-bandowych zagra znakomity zespół Not Big But Band. Cały bardzo bogaty program estradowy poprowadzi Maciej Gąsiorek we współpracy z  Hanną Gęściak-Wojciechowską.

A o godz. 17.30 na osobnej estradzie wystąpią: Łukasz Zagrobelny, Natalia Świerczyńska i Paweł Okła. Będzie to godzinny koncert w hołdzie Zbigniewowi Wodeckiemu.

Od godz. 11.00 do 17.00 w 56 stoiskach, mieszczących niekiedy 2 organizacje lub instytucje oraz w alejkach spotkamy bardzo ciekawe propozycje: zorbing, sensoryczne place zabaw dla dzieci, mini warsztaty, zajęcia plastyczne, ćwiczenia na macie, wystawy, znakowanie rowerów, ścianka wspinaczkowa. Będzie też możliwość sfotografowania się w egzotycznym stroju i wiele, wiele innych atrakcji. Jak co roku -  dla wszystkich pyszna grochówka. A przez cały dzień w stoiskach do skosztowania różne słodkości. Swoją działalność zaprezentują ochockie organizacje pozarządowe.

Bardzo bogata będzie w tym roku oferta bezpłatnych badań. Oprócz stanowisk SZPZLO Warszawa – Ochota, swoje Miasteczko Zdrowia otworzy Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

Aż trudno uwierzyć, że Piknik i Targi wciąż zyskują nowych uczestników. To jest naprawdę wspaniałe, że aż tyle organizacji i instytucji chce się spotkać z mieszkańcami Ochoty na tej niepowtarzalnej i jedynej w swoim rodzaju imprezie.

Hasłem przewodnim, patronującej naszej imprezie, ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej „Postaw na rodzinę” będzie: Troszczymy się o siebie.

 


Ostatnie video - filmy na iOchota.pl