Blanket Story to producent wyjątkowej pościeli i akcesoriów dziecięcych działający od wrześnie w nowej siedzibie przy ul. Częstochowskiej 11/15 na Ochocie. Nasze produkty dedykujemy rodzicom i dzieciom, którzy cenią sobie jakość i edukacyjną wartość rzeczy, które otaczają nasze pociechy. Wszystkie tekstylia nawiązują do znanych na świecie bajek. Aby były one najwyższej jakości i spełniały oczekiwania wymagających rodziców pracujemy z artystami, którzy wkładają całe serce przy ich kreacji . Innowacyjność, interaktywność, edukacyjne walory to słowa, które oddają cechy produktów Blanket Story... czytaj więcej

Powiązane zagadnienia
Z mojej galeriiTu jesteś: iochota.pl » blogi » Ewa Nowobilska Gryziak o mnie - BLOG - Warszawa Ochota na iOchota.pl

O mnie

Blanket Story to producent wyjątkowej pościeli i akcesoriów dziecięcych działający od wrześnie w nowej siedzibie przy ul. Częstochowskiej 11/15 na Ochocie. Nasze produkty dedykujemy rodzicom i dzieciom, którzy cenią sobie jakość i edukacyjną wartość rzeczy, które otaczają nasze pociechy.
Wszystkie tekstylia nawiązują do znanych na świecie bajek. Aby były one najwyższej jakości i spełniały oczekiwania wymagających rodziców pracujemy z artystami, którzy wkładają całe serce przy ich kreacji . Innowacyjność, interaktywność, edukacyjne walory to słowa, które oddają cechy produktów Blanket Story .
Blanket Story to również miejsce spotkań rodziców i dzieci. Przygotowujemy dla mieszkańców Ochoty i okolic cykl warsztatów, podczas których spotkacie się z wybitnymi specjalistami i trenerami opowiadającymi i uczącymi jak radzić sobie np. z ciążą, porodem, macierzyństwem i niespodziankami dnia codziennego.
Przy kawie i domowym ciastku w Blanket Story Cafe miło spędzicie czas a dzieci pobawią się w kąciku dziecięcym pełnym zabawek i książek.
Bardzo chętnie współpracujemy ze wszystkimi osobami, dla których Ochota a szczególnie Plac Baśniowy jest bliski. To wyjątkowe miejsce w centrum Warszawy ma w sobie magię, o którą chciałybyśmy zadbać i rozpromować.
W tym celu organizujemy Targ Baśniowy. Ma to być targ, gdzie wybrani dostawcy ekologicznej żywności i rzemieślnicy zaprezentują swoje zdolności a mieszkańcy pobliskich osiedli kupią wartościowe produkty.

Copyright © CMC Media dla iochota.pl - Warszawa Ochota 2019