26°C bezchmurnie

Drukarnia cyfrowa Techprint Warszawa Ochota adres - opinie

Średnia 5.00 | głosów: 3


Szanowni Państwo,
Drukarnia Cyfrowa TECHprint jest młodym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem oferującym usługi kserograficzne, drukarskie, introligatorskie oraz poligraficzne.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Dzięki odpowiednio dobranemu zespołowi ludzi oraz wykorzystywaniu nowoczesnego sprzętu renomowanych firm takich jak RICOH, KIP, EPSON, WALLNER, ESTAFOLD, OPUS zapewniamy szybką, satysfakcjonującą i najwyższej jakości obsługę. Używamy tylko i wyłącznie oryginalnych części i tonerów, co gwarantuje piękną kolorystykę i wysoką jakość wydruków.

Wykonujemy takie usługi jak: drukowanie, kserowanie i plotowanie kolorowe i czarno-białe mało i wielkoformatowe, wydruki wielkoformatowe kolorowe i czarno-białe, oprawianie prac dyplomowych, oprawa projektów budowlanych, oprawa zbijana, oprawa introligatorska, drukowanie książek w formatach A5, A4 i B5, laminowanie, drukowanie szerokoformatowe i wielkoformatowe czarno-białe i kolorowe, plotowanie, skanowanie mało i wielkoformatowe czarno-białe i kolorowe, skanowanie OCR, oprawy introligatorskie, drukowanie z AutoCAD, drukowanie wizytówek, drukowanie ulotek, ramki aluminiowe, drukowanie kalendarzy i wiele, wiele innych.

Więcej informacji o naszej ofercie znajdziecie Państwo na naszych stronach internetowych:
- www.drukarnia-cyfrowa.warszawa.pl
- www.techprint.pl

lub w punkcie obsługi klienta, zlokalizowanym przy ulicy Grójeckiej 43 na Warszawskiej Ochocie.

Wyposażenie naszej drukarni na ochocie opiera się na najwyższej klasy maszynach poligraficznych z wciąż poszerzanym i modernizowanym parkiem maszyn drukarskich i introligatorskich, które umożliwiają nam wykonanie najwyższej jakości produktów poligraficznych – takich jak: oprawa twarda, broszurowa oraz w spiralę, laminowanie, oprawę twardą introligatorską (plany mapy rzuty sytuacyjne) czy składanie rys. technicznych do formatów A4 i A3.

Wysoce wykwalifikowani pracownicy z długoletnim doświadczeniem poligraficznym i introligatorskim obsługujący poszczególne maszyny zapewniają, że produkty przez nas wykonane są zgodne z Państwa oczekiwaniami i wszelkimi zasadami sztuki poligraficznej.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego punktu mieszczącego się w Warszawie przy ul. Grójeckiej 43/1A, od poniedziałku do piątku od 8 do 18.

Drukarnia cyfrowa Techprint adres

 • Adres: 02-031 Warszawa, Grójecka 43/1a
 • Telefon: 695248237
 • Faks:
 • Adres e-mail: biuro@drukarnia-cyfrowa.warszawa.pl
 • Strona www:

Drukarnia cyfrowa Techprint opinie

 • gość 2014-09-29 22:06:47

  Lubie tam wpadać i drukować ;)

 • gość 2015-03-07 19:43:00

  Całkiem spoko. Najlepszy jest pies borysek !

 • gość 2015-03-26 22:06:47

  Drukowaliśmy tam zaproszenia ślubne. Wszystko najwyższej jakości. Firma zdecydowanie godna polecenia

Dodawać oceny mogą tylko zalogowani użytkownicy.