Horror w Łodzi. czyli Bluesoft Mazovia vs Łks Łódź 3:2!!

siatkówka, Horror Łodzi czyli Bluesoft Mazovia Łódź - zdjęcie, fotografia
KS MAZOVIA WARSZAWA - blog 30/11/2015 15:53

Tym samym mamy już pewne czwarte miejce po pierwszej rundzie i tylko dwa punkty straty do NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki.

style="margin: 6px 0px; color: rgb(20, 24, 35); font-family: helvetica, arial, sans-serif; font-size: 14px; line-height: 19.32px;">W miniony weekend, odbył się ostatni mecz pierwszej rundy zasadniczej w II lidze siatkówki kobiet grupy trzeciej.
Tym razem BlueSoft Mazovia Warszawa udała sie do miasta Łodzi, aby zmierzyć się z tamtejszą drużyną i wywalczyć komplet punktów.
Łodzianki, już sprawiły w tym sezonie ogromną niespodziankę pokonując kilka kolejek temu lidera tabeli ESPES Sparta Warszawa także Mazovia podeszła do przeciwniczek z ogromną pokorą.
Nadal borykamy się z kontuzjami w naszym Zespole. Karolina Szmigielska "Puszek", powoli dochodzi do siebie po kontuzji kolana, jednak dzielnie zastępuje ją młodsza koleżanka reprezentująca barwy MOS Wola Warszawa- Klaudia Kucharska. Nasza atakująca- Monika Lubiak, powoli wraca do treningów, mamy nadzieję, ze wraz z nową rundą zobaczymy Monikę w meczowej 12-stce.
Wracając do meczu i zapowiadanego horroru...
Pierwsze dwa sety to fatalna gra Mazovii. Trudna hala sportowa, nietypowa pora rozgrywanego meczu nie najlepiej wpłynęła na nasz zespół.. Bardzo trudno zdobywaliśmy punkty, popełniliśmy mnóstwo błędów w zagrywce i ataku. Pomimo wielu zmiam nie potrafiliśmy się postawić łodziankom.
Trzeci set jednak już przełamał Mazovianki. Zaczęliśmy zbierac punkty z zagrywki. Na środku pokazała się Soszek, dobrze zaprezentowała się Małgosia Ruszel- mvp tego meczu.
Końcówka jednak należała do Łodzianek... wynik 24:21, piłka meczowa... na zagrywce Zuza Soszek...
Kibice, statystycy już spakowali torby i udawali się w kierunku wyjścia hali.. ale mecz się jeszcze nie skończył..
Zuzanna Soszek, zdobywa 3 punkty z zagrywki i wyrównujemy do wyniku po 24!!! Jakież było zdziwienie wszystkich gdy to w końcówce nasza drużyna schodziła z parkietu wygrywając seta 27:25!
Czwarty set to już dużo lepsza gra. Mazovia wróciła z dalekiej, wczorajszej podróży. Od poczatku wypracowaliśmy przewagę, uruchomiła się w ataku Sokolińska, a Kucharska popisywala się nienagannym przyjęciem. Seta wygrywamy do 18.
... Kto nie wygrywa 3:0.. przegrywa 2:3.. Po raz kolejny potwierdziła się stara siatkarska prawda.
Piąty set to od samego początku pewność i dominacja BlueSoft Mazovii. Wynik 3:2 stał się faktem!
Brawo Dziewczyny, brawo Trenerzy! Mazovia wywozi z Łodzi 2 niezwykle cenne punkty.
Na pewno nie składamy jeszcze broni i powalczymy o jak najwyższe laury!
Już za tydzień, początek rundy rewanżowej. BlueSoft Mazovia Warszawa udaje się do Siedlec. Podopieczne Jarosława Plewińskiego tanio skóry nie oddadzą...

Horror w Łodzi. czyli Bluesoft Mazovia vs Łks Łódź 3:2!! komentarze opinie