7°C lekkie zachmurzenie

Mazovia w wielkim finale o wejście do I ligi!

Po bardzo ciężkim weekndzie wywalczyliśmy awans do finału o wejście do I ligi kobiet! 
Niedzielne rozgrywki turnieju półfinałowego zawirowały tabelą końcową i ostatecznie to BlueSoft Mazovia z pierwszej a Szóstka Mielec z drugiej lokaty awansowały do wielkiego finału o wejście do I ligi!

Wczorajsza porażaka z Gospodyniami turnieju- NOSIREM, okazała się po prostu wpadką i chwilową niedyspozycją naszego Zespołu. Nasze Dziewczyny jak wściekłe weszły dzisiaj na parkiet i rozgromiły Szóstke Mielec aż 3:0! 
Emocji było co nie miara. Mecz rozpoczęliśmy od wyniku 1:7 i wszystko zapowiadało że będzie to powtórka z wczoraj... nic jednak bardziej mylnego! Na zagrywce pojawiła się Oliwia Sieradzka ( MVP atakującyh całego turnieju) i wyrównała wynik do 11:11. Druga partia seta już spokojniejsza. Podziwialiśmy niesamowitą grę Izabeli Zackiewicz ( MVP całego turnieju) oraz świetne akcje rozegrane przez Magdalenę Karpińską.
Druga i trzecia odsłona - jakby bliźniacze. Od samego początku, trzymalismy Przeciwników w garści nie pozwalając na zdobycie serii punktów. 
Było widać, walkę, Drużynę, zapał a przede wszystkim dzikość z jaką walczyły nasze dziewczyny o każda piłkę.
Trener Kupisz rotował składem, wykorzystując raz z razem podwójna zmianę i co wazne- każda wchodząca Zawodniczka, wnosiła do gry cos swojego zdobywając punkty!
W meczowej 14-stce nie mogły zagrać wszystkie nasze Zawodniczki- mamy ich w składzie 17. Należy jednak podkreślić że bez: Zuzanny Gnas, Oli Mudy oraz Michaliny Sikory- nie byłoby Druzyny! To One, przez cały seozn swoją obecnością na treningach, pomagały koleżankom w wytrenowaniu i należy się im za to ogromny szacunek. Bez nich nie byłoby dzisiejszego wyniku! Cała 17-stka i cały sztab szkoleniowy tworzą BlueSoft Maovię Warszawa!
Koniec końców, to uczciwość wygrała ( na tym etapie) i gra fair play, z czego jesteśmy przeogromnie dumni. Ogromnie szkoda nam Gospodarzy i kontuzji ich Rozgrywającej - Oli Balcerowicz, gdzyż gdyby nie ona, myślę ze finał byłby naszym wspólnym dziełem. 
Przed nami dwa tygodnie ciężkiej pracy i przygotowań do turnieju finałowego w którym spotkamy sie z:
Szóstka Mielec, WTS Włocławkiem ( gdzie grają dwie Zawodniczki które w poprzednim sezonie broniły barw Mazovii) oraz Polonia Świdnica.
Szasne każdy ma takie same, wszystko zależy o tego, która Drużyna będzie w lepszej dyspozycji na czas turnieju.

Dziękujemy za kciuki. Szersza relacja z meczu już wkrótce!

MVP meczu: Magdalena Karpińska
MVP turnieju: Izabela Zackiewicz
MVP atakujacych: Oliwia Sieradzka
foto i relacja: MŚ

Ostatnie video - filmy na iOchota.pl