11°C bezchmurnie

Zwycięski koniec roku AZS UW !

sport, Zwycięski koniec - zdjęcie, fotografia

AZS UW nie schodzi ze zwycięskiego szlaku. Piłkarze ręczni z Warszawy znów zadziwiają i zaskakują w  rozgrywkach 1 ligi - jak można przeczytać na wielu  portalach sportowych.
W ostatnim meczu w tym roku zawodnicy trenera Roberta Bliszczyka pokonali faworyzowaną drużynę OKPR Warmia Energia Olsztyn 26:24. Do przerwy jednak gospodarze przegrywali 9:12. Dobra postawa w drugiej odsłonie pozwoliła szczypiornistom z Banacha odrobić straty a także wyprzedzić ekipę z Olsztyna. Dzieki temu zwycięstwu Warszawiacy przeskoczyli sobotniego rywala w tabeli i święta beniaminek spędzi na wysokiej 5 pozycji.
Teraz czas na przerwę i budowanie formy na nową rundę. AZS rozpocznie ją w sobote 13 grudnia meczem  w Koszalinie z tamtejszą Gwardią. Tymczasem przypominamy, że prawdziwa truskawka na torcie będzie 31 stycznia gdy AZS UW w ramach Pucharu Polski podejmie mistrza kraju PGE Vive Targi Kielce.
Cały czas dopingujmy drużynę i kibicujmy jej w meczach we własnej hali przy ul. Banacha.