1°C pochmurno z przejaśnieniami

Jubileusz 40 - lecia Przedszkola 315

Kiedy: 2017-05-14 , godzina: 07:58 | Gdzie: Przedszkole

W piatek 12 maja odbyła się uroczystość z okazji Jubileuszu 40- lecia Przedszkola 315 im. Zbigniewa Rychlickiego przy ul. Grzeszczyka 2. Spotkanie jubileuszowe rozpoczęła P. Hanna Warmińska, która od 1989 roku jest dyrektorem placówki. Przywitała wszystkich przybyłych gości. W gronie zaproszonych osób znalezli się Pani Katarzyna Łęgiewicz Burmistrz Dzielnicy Ochoty, Pan Grzegorz Wysocki Zastępca Burmistrza , Pan Krzysztof Grochowski Naczelnik WOW, Pani Izabela Tomczyk Główna Księgowa DBFO, dyrektorzy szkół i przedszkoli, OPS, przedstawiciele instytucji współpracujących z przedszkolem, dawni i obecni pracownicy, absolwenci, rodzice dzieci.

Z okazji urodzin przedszkola, odbył się taneczno- wokalny Koncert Jubileuszowy w wykonaniu przedszkolaków oraz nauczycieli i rodziców. Wspólną zabawę rozpoczęliśmy słowami Hymnu Przedszkola " Jest w Warszawie takie miejsce, gdzie przychodzić każdy chce". Rodzice wcielili się role dzieci w zabawnych scenkach z życia przedszkolnego. Dzieci tańczyły i śpiewały we wspaniałych strojach, prezentując swoje umiejętności i zainteresowania. Nie zabrakło oczywiście kultowych przebojów : " 40 lat minęło, wspólnego tańca " Mało nas" oraz " Wszystkiego Najlepszego". Głos zabrali zaproszeni goście składając na ręce Pani dyrektor kwiaty, upominki dla przedszkola oraz wspaniałe życzenia dla całej społeczności przedszkolnej. Pani dyrektor podziękowała zebranym za okazywaną pomoc oraz wieloletnią współpracę. Goście mieli okazję obejrzeć Galerię Zdjęć przedstawiającą historię przedszkola. Po części oficjalnej zaprosiliśmy gości na urodzinowy tort z biedronką i motylkami.

Mamy nadzieję, że Rubinowy Jubileusz naszego przedszkola, towarzysząca mu uroczystość pełna wspomnień, wzruszeń, radosnego nastroju, ale też refleksji, na długo pozostanie w pamięci zaproszonych gości, a także naszej. Każdy z nas włożył w to miejsce cząstkę swojego życia.

 

Dziękujemy dzieciom, rodzicom, wszystkim pracownikom Przedszkola za wspaniały dzień


Ostatnie video - filmy na iOchota.pl