0°C mgła

Przedszkolaki w piłkę grają

Coroczny Turniej Piłkarski Przedszkolaków, organizowany pod patronatem burmistrza dzielnicy Włochy, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Organizatorami turnieju jest Przedszkole nr 78 z ul. Radarowej 4a oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji z ul. Gładkiej 18. Dzięki osobistemu zaangażowaniu dyrektorów wymienionych placówek - Elżbiety Wasiljew (przedszkole 78) i Edwarda Jerzego Sawickiego (OSiR Włochy), turniejowa impreza przedszkolaków za każdym razem ma w pełni profesjonalny charakter (obsługa sędziowska i instruktorska), a dzieci podczas imprezy mają zapewnioną opiekę,  napoje i słodycze. 
W dniu 15.05.2018 r., w turnieju, który odbywał się tradycyjnie w hali sportowej OSiR Włochy przy ul. Gładkiej, wzięło udział ponad 80 dzieci, z 8 włochowskich przedszkoli. 
Po zakończeniu sportowej rywalizacji wszystkie zwycięskie drużyny otrzymały puchary, medale i dyplomy, które wręczyli: burmistrz dzielnicy Włochy Michał Wąsowicz, zastępca burmistrza Jerzy Kowaliszyn, dyrektor OSiR Włochy Edward Jerzy Sawicki i radna dzielnicy Wiesława Ufnal. Każda drużyna biorąca udział w turnieju otrzymała w prezencie piłkę futbolową. Jak co roku fundatorem nagród jest burmistrz dzielnicy Włochy. Obsługę sędziowską i instruktorską zapewnia Uczniowski Klub Sportowy Okęcie.    
Warto dodać, że niektóre startujące w turnieju dzieci trenują piłkę nożną pod okiem licencjonowanych trenerów z UKS Okęcie, prowadzących swoje zajęcia w hali OSiR przy ul. Gładkiej 18. 
 

Ostatnie video - filmy na iOchota.pl