7°C lekkie zachmurzenie

Ruszyła budowa Skateparku

Planowany skatepark w parku Zachodnim będzie jednym z większych w Warszawie. Mamy nadzieję, że zaspokoi gusta wszystkich młodych ludzi, którzy jeżdżą na rolkach, deskorolkach, hulajnogach oraz rowerach BMX.

Wczoraj wykonawca rozpoczął prace ziemne a za dwa tygodnie przywiezie wytwarzane od dwóch miesięcy półfabrykaty. Jeśli aura będzie łaskawa to już w sierpniu będzie można z niego korzystać a we wrześniu zorganizujemy tutaj pierwsze poważne zawody.

Skatepark o nieregularnym kształcie zawierający kilka poziomów przeznaczonych do jazdy na rolkach, deskorolkach, hulajnogach oraz rowerach BMX. Wymiary: 46,60 m x 28,10 m. Skatepark zostanie podzielony na sekcje zawierające różne urządzenia jezdne oraz elementy skateingowe. Bardzo atrakcyjnie będzie prezentował się Bowl jednokomorowy o głębokości względnej 1,50 m oraz długi murek. Bowl wyposażony w coping z rury ze stali kwasoodpornej. Nasz skatepark będzie miał takie elementy jak : Funbox, Hubba, Manualpad, Bank, Bank gap, Hubba i Schody, Quoter (wyposażony w coping z rury 60,3x3 mm ze stali kwasoodpornej), Grindboxy, Manualpad i Poręcz (prosta wykonana z profilu zamkniętego 60x60x3 mm ze stali kwasoodpornej),Barcelona bank, Speedbump, Piramida oraz Wulkan.

Pewnie wielu z Państwa nic te dziwne nazwy nic nie mówią. Mi też ale moi synowie twierdzą że nasz skatepark będzie super. Wiemy, że wielu młodych ludzi na Ochocie czeka na ta naszą inwestycję.


Ostatnie video - filmy na iOchota.pl