26°C bezchmurnie

Sebastian

ludzie ochoty, Sebastian - zdjęcie, fotografia

Sebastian, to młody ciekawy życia mężczyzna, pełen pasji i pomysłów. Studiuje, lubi literaturę, muzykę, jedzenie i piwo wszystko made in Czech, Zakochany w "Pepikach", sam jest trochę czeski, bo zabawny i potrafiący się śmiać z siebie samego. Do tego jest sympatycznym młodym człowiekiem, który wie, czego chce.

.... na Ochocie mieszkam od urodzenia, najpierw Rakowiec, teraz ulica Rokosowska.. Studiuję Bohemistykę, czyli kulturo i językoznawstwo czeskie i pracuję w hostelu na Tarczyńskiej. Kupujesz zamiast pokoju tylko łóżko, to pomysł z1903 roku, O tak, mam sporo zajęć i nie narzekam. Mam czas też na książkę czeską, polską i podróżniczą, Czasem jakiś koncert i piwo, ale polskie. Jak jestem w Czechach, to pije ich piwo w Hostincach ze śmiesznymi grafikami na ścianie i ludźmi pełnych luzu. Szwejkowy świat. Oni żyją inaczej niż my tutaj, to nie jest moja ojczyzna, ale moje serce też tam bije. Odwiedzam ten kraj, kiedy tylko mogę, ale nie tylko. Jestem fanem Europy południowo- wschodniej i podróżowanie po tych rejonach, to moja pasja. Wszędzie jest fajnie, przede wszystkim możliwość zetknięcia się obcą kulturą.

Jakim jestem facetem? Zwykłym, ale ciekawym wszystkiego, co może dać mi radość.
 

POZNAJ WIĘCEJ LUDZI OCHOTY

Jeśli chcesz zrobić sobie profesjonalne zdjęcie i przedstawić się mieszkańcom Ochoty to skontaktuj się z nami     ludzieochoty@gmail.com


Ostatnie video - filmy na iOchota.pl