14°C lekkie zachmurzenie

BiWald Feat. Shachar Elnatan X Premiera W OKO

Kiedy: 2017-02-17 , godzina: 20:00 | Gdzie: Ośrodek Kultury Ochoty ul, Grójecka 75

BiWald Feat. Shachar Elnatan X Premiera W OKO 

Koncert promujący debiutancki album "First Mitting" to historia pewnego spotkania opowiedziana przez polsko-izraelski duet w 12 krótkich epizodach. Twórczość przesiąknięta dźwiękami z różnych zakątków świata, jazzem i poezją. Dzięki gościnnemu występowi Shachara na gitarze i perkusji, historia nabiera szybszego tempa i rumieńców. Wymyka się przyjętym formom i zaczyna żyć własnym życiem. Słuchaczom pozostaje tylko podążać za nią, zaufać jej i z wielką przyjemnością pozwalać jej prowadzić się w nieznane. Jak to bywa w jazzie. Usłyszymy roztańczone rytmy Bułgarii, śródziemnomorski temperament i słowiańską melancholijność.
Po koncercie spotkanie z publicznością. Moderator spotkania Adam Dobrzyński - dziennikarz muzyczny.

Wystąpią:
Julia Biłat – wiolonczela, śpiew (Lublin, Berlin)- laureatka konkursów w zakresie muzyki klasycznej oraz folkowej (między innymi Nowa Tradycja w 2011 r. ), stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz innych polskich i międzynarodowych programów stypendialnych,
Daniel Schwarzwald – fortepian (Jerozolima, Berlin). Pianista, kompozytor, skomponował ponad 40 piosenek do poezji hebrajskiej i do własnych tekstów.
oraz gość specjalny Shachar Elnatan – gitara, perkusja (Jerozolima, Nowy Jork).
Multiinstrumentalista, kompozytor.

Zapraszamy
17.02 ( piątek ) godz. 20.00
Ośrodek Kultury Ochoty

Rezerwacja: 
☎️22 8224870
 

Ostatnie video - filmy na iOchota.pl

Muzyka, Stara Ochota - więcej informacji