5°C pochmurno z przejaśnieniami

Bezpłatne badania wzroku i słuchu

Kiedy: 2018-10-11 , godzina: 11:00 | Gdzie: OSiR Ochota, ul. Rokosowska 10

W imieniu profesor Iwony Grabskiej - Liberek - Prezes Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, Doroty Stegienki oraz własnym zapraszam Państwa na bezpłatne badania przesiewowe oczu (pomiar ciśnienia, ostrość wzorku i komputerowe badanie wady wzroku). W dniu 11 października 2018r. w godzinach 10:00-17:00 z okazji Światowego dnia wzroku na terenie OSiR Ochota ul. Rokosowska 10 , pod okiem wybitnych specjalistów z PTO każdy będzie mógł przejść kompleksowe badanie.  Dodatkowo dzięki współpracy i uprzejmości Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach pod kierownictwem prof. Henryka Skarżyńskiego wszyscy Państwo będą mieli możliwość zbadać również swój słuch.

Na badania mogą zgłosić się wszyscy bez konieczności rejestracji na wizytę i bez skierowania. Ten darmowy dzień badań to idealna okazja dostępu do wiedzy na temat wad wzroku i znaczenia profilaktyki. Lekarze na bezpłatnej konsultacji  wskażą ewentualny kierunek leczenia.

Zapraszamy wszystkich do OSiR Ochota. Cieszymy się że ten Światowy dzień Wzroku obchodzony corocznie od 2000 roku w tym roku będzie w dzielnicy Ochota.

Ostatnie video - filmy na iOchota.pl