Pasko i zespół Co To oraz Justyna Treeoh

Muzyka, Pasko zespół Justyna Treeoh - zdjęcie, fotografia
PAŹ 21
Sala Widowiskowa OKO ul. Radomska 13/21 wejście C godz: 19:00

Przemek Paśko - związany ze środowiskiem kulturalnym Wrocławia. W zespole CO TO zebrał wybitne osobowości muzycznej sceny. W lutym 2018 ukazała się ich "Druga" płyta romantyczna, dynamiczna z nieprzypadkowym bogactwem brzmień

Paśko i CO TO:

„Druga” płyta? Dla czego?

Ponieważ pierwsza się po prostu sprzedała, zagraliśmy ogrom koncertów w tym ten na żywo w Studiu im. Agnieszki Osieckiej, byliśmy na liście przebojów III Programu Polskiego Radia, graliśmy we wrocławskim Teatrze Muzycznym Capitol i w warszawskim Teatrze „Roma” wzięliśmy udział w RAM Session, czyli zagraliśmy na żywo w studiu muzycznym Radia RAM, jako najciekawsi reprezentanci wrocławskiej sceny muzycznej, zagraliśmy na dużej scenie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wielcy dziennikarze muzyczni w tym Piotr Kaczkowski, Piotr Baron, Janusz Deblessem, Piotr Bartyś wypowiadali dobre słowa na temat muzyki i słów zawartych w „Błędnym Kole”

Dla tego że uzbierałem kilka ładnych riffów, melodii, słów, czyli właściwie piosenek a na naszych kolejnych męskich graniach , odkrywaliśmy nowe świetne dźwięki instrumentów, które jakby od zawsze były stąd.

A potem zacząłem słyszeć głosy i pojawiły się chóry, trąby i inne dźwięki 
I Kris na koniec wszystko to pogodnie i szlachetnie oszlifował i poumieszczał w świeżej, nowej analogowej ciszy jak trzeba najlepiej.

Bo nasza arcywyrafinowana, ultrakulturalna i wrażliwa publiczność pytała:, kiedy będzie druga płyta? 
Teraz już mogę odpowiedzieć: dzisiaj, teraz!

Druga płyta powstała, dlatego że, nagrywanie płyt jest niezwykle przyjemne, elektryzujące, podniecające i miłe, a szczególnie w świetnym towarzystwie. Moi koledzy są niebanalni i wybitni, przy tym błyskotliwi i dowcipni, świetnie bawimy się rozmowami i dźwiękami

W ten sposób mogłem bezpiecznie wrócić do mojej przerwanej, niedokończonej chłopięcości.

Ponieważ ja jestem człowiekiem z widowni, jestem słuchaczem sprzed odbiorników radiowych, a mam to szczególne szczęście, że udało mi się przejść, przeniknąć na tę drugą stronę rzeczywistości, na scenę i grać pięknie z artystami z najwyższej półki, więc po wtóre, ta płyta jest po to, bo chcę grać, pisać dźwięki i słowa. To jest bardziej wciągające niż cyklon, codzienna prasa i telewizja razem wzięte

Płyta ma nowy charakter, nagrana z jazzmanami. Jest elektryczna, dynamiczna i romantyczna, można nas poznać z innej perspektywy, no i można nas, dzięki płycie, na stałe mieć w domu, kto chce….drogie Panie i Panowie

 

Muzycy::

Adam Skrzypek: gitara basowa, kontrabas – mistrz tych instrumentów, wybitny muzyk jazzowy. Bas w zespole to podstawa, to nie tylko infradźwięki, które wszędzie docierają i wszyscy je słyszą, to też groove, puls, serce. Nasze serce bije nadzwyczajnie, melodyjne, Adam gra nieoczywiście, niesztampowo, wybierając te dźwięki z harmonii, które uszlachetniają każdy utwór. Wiele pomysłów aranżacyjnych Adama słychać na tej płycie. Jest to człowiek zajęty dużymi projektami muzycznymi z wielkimi ludźmi muzyki. Znalazł czas i dla mnie. Mówi, że granie naszych songów sprawia mu dużą przyjemność.

Andrzej Szeremet: Pasję i talent gitarowy słychać wyraźnie na ścieżkach „Drugiej”. Gra akustycznie na gitarach ulubionych przez Jango Reinharda, na gitarach z japońskich manufaktur, elektrycznie - na gitarach sygnowanych przez Erica Claptona, Steve Lukathera, na piecach robionych przez domorosłych elektroników i elektrotechników, na leslie, na piecach fendera. A brzmi jak On sam właśnie, charakterystycznie, wirtuozersko, grając rozpoznawalne dźwięki, brzmienia i frazy. 
Właśnie nagrywa swoją gitarową płytę: „EGG”, dalej gra w The Crackers Band w projekcie We Love Miles, – czyli Davis gitarowo i tak bez końca.
Mówi, że bardzo lubi grać, w CO TO

Dominik Gawroński; Trąbka, flugelhorn, mnóstwo znakomitych projektów muzycznych w tym własnych autorskich, zajęty na okrągło. To, że na trąbce gra wszystko, to jasne w końcu wykłada na Akademii Muzycznej we Wrocławiu, natomiast melodie, które ma po prostu w sobie, tego nie można się nauczyć, to jest wielki talent i wrażliwość
Też mówi, że bardzo lubi grać, w co to CO TO

Grzegorz Pastuszka: tuba:, uczył się na tej tubie grać na Akademii Muzycznej we Wrocławiu u prof. Wilhelma Krzystka, a teraz uczy innych grać, żeby kiedyś nie było tak, że tubistów zabraknie, bo jak słychać są bardzo potrzebni. Niezwykle ciepłe i niskie barwy nie do uzyskania naturalnie nigdzie indziej, słyszałem te dźwięki i chciałem ich na płycie

Konrad Imiela: budując teatr, reżyserując, tworząc premiery teatralne, wielkie widowiska muzyczne, prowadząc talk show, grając w spektaklach, pisząc własną muzykę i słowa, nagrywając własną płytę i itp. itd. odcisnął swój ślad na tej płycie w ambientach, i grając na instrumentach różnych i dziwnych. Mówi, że lubi granie w CO TO i jest szczęśliwy podczas koncertów.

Kris Borowicz: piąty Bitels, człowiek o nieograniczonej pojemności mózgu, on nad tym wszystkim zapanował, tak jak panuje nad realizacją dźwięku w najlepszym teatrze muzycznym w Polsce, nad dziesiątkami wykonawców na scenie podczas prób, realizacji na żywo. Osiągnął najwyższy poziom techniczny w dziedzinie realizacji dźwięku. Tutaj dokonał produkcji całego projektu znakomicie. Jest świetnym muzykiem, co również słychać w tej produkcji i jest też świetnym kumplem i wspaniałym człowiekiem, dla tego znalazł czas dla mnie i wykorzystał go po mistrzowsku. On słuchał „Drugiej” najczęściej. Mówi, że ciągle ma w odtwarzaczu w samochodzie i słucha z przyjemnością

Łukasz Bułat-Mironowicz: Nie znałem człowieka, Ćwiczyliśmy w tym samym studyjku na warszawskiej Ochocie na Włodarzewskiej. 

Akurat miałem kilka fraz, które czułem, słyszałem, że to nie do pośpiewania ale raczej do głębokiego wypowiedzenia od serca. Łukasz się zgodził.
W trakcie nagrania poczułem, że to kawał fachowca a potem okazało się, że to wybitna postać polskiego rapu z milionami wyświetleń na YOU TUBE i widać, że czytał Mity Greckie Parandowskiego czy Gravesa

Kamil Pełka: Na basie zagrał w Pokoleniu. Za cały opis niechże zaświadczą te dźwięki, perfekcyjnie i rockowo, charakterystycznie.

Magda Śniadecka Skrzypek, Asia Kwaśnik, Justyna Antoniak: damskie głosy, Artur Caturian, głosy męskie: To Panie i Pan o tak niesamowitych kompetencjach, Magda uczy aktorów na PWST, realizuje głosy w spektaklach Capitolu, Justyna i Artur to czołowi aktorzy w Teatrze Muzycznym Capitol, Asia finalistka talent show. Szczęśliwy jestem, że dali się zaprosić i dziękuję im za to pięknie.

Miss Obsession: to odrębna historia, kiedy już umówiony byłem z moim słynnym kolegą na pracę nad moim głosem, w różnych miejscach i miastach a on po raz piąty na umówione spotkanie nie przyjechał, trochę zdołowany, trochę zły, trochę zlekceważony wybrałem na moim telefonie pierwszy numer, który pojawił mi się, kiedy wpisywałem chaotycznie hasło głos, wokal, praca i tym podobne. 
To absolutnie nie był przypadek. Spotkałem osobę z niezwykłą wiedzą, niezwykle pracowitą, bardzo wymagającą, cierpliwą i świadomą przestrzeni muzycznej, z którą ma w danej chwili do czynienia. To dziewczyna z niewyczerpanym arsenałem technik, metod z satelitarną intuicją osiągnięcia celu naszej pracy.
Niezwykle życzliwa, to Ona opowiedziała mi o Bodku Pezdzie, z którym to ścieżki wokalne wyśmienicie wyprodukowali.
To Ona również pięknie brzmi w Światłospadzie, bo to przede wszystkim znakomita artystka, z wieloma własnymi projektami muzycznymi, właśnie po wydaniu swojej nowej płyty „Manekin”
Bodek Pezda: niealfabetycznie, ale w kontekście powyższych słów, muzyk, producent, kompozytor, lider Agressiva 69, Hart&Soul, na Wikipedii wymienionych jest setki jego projektów a nazwiska Steczkowska, Soyka, Bartosiewicz, Maanam i setki innych z którymi pracował i że chciał ze mną? Ale jak? Z pasją, z dbałością o każdą ścieżynkę muzyczną, kiedy ja byłem naprawdę wykończony on dopiero nabierał ostrości uwagi i tak jakby miał ocalić ostatni dźwięk na świecie wysyłał mnie do sitka po jeszcze jeden take.

Piotr Świętoniowski: solo na legendarnym Hammondzie B3, ogrywa wszystkie składy w znakomitych rockowych i bluesowych kapelach. Nie wszyscy wiedzą, że na gitarze gra równie wyśmienicie.

Sebastian Skrzypek: perkusista u progu kariery, najmłodszy, gra świeżo, chciwie i soczyście. Ma swój projekty muzyczne, rozchwytywany. Płyta pulsuje rytmem pod jego dyktando, Szukając nowego perkusisty do składu, rozpytywałem muzyków, Adam Skrzypek mówi że zna jednego zdolnego i się nie pomylił.
Mówi, że bardzo lubi grać, w CO TO

Przemek Paśko: czekam na dobre słowo o sobie dotyczące tej płyty

Tomek Kasiukiewicz: puzon. Gra u Meli Koteluk i u Skubasa i u Artura Rojka i u Lecha Janerki i tak bez końca. Komponuje, produkuje płyty, multiinstrumentalista zdolny. U nas w sekcjach świetnie orzeźwiające granie.

Na koniec, wszystkim chcę specjalnie, serdecznie podziękować za serce i miłość do muzyki a nadzwyczajnie piątemu Bitelsowi w spódnicy, mojej Izie kochanej, za to, że żyje tym projektem dokładnie tak jak ja i że żyje ze mną, Amen

TreeOh! zdobyło sobie opinię pełnej temperamentu grupy, której koncerty zachwycają współczesnych melomanów porywającą muzyką wzbogaconą żywiołowymi improwizacjami i wartkim dialogiem muzycznym między członkami zespołu.

Zapraszamy:
21.10 (niedziela) godz. 19.00
Sala Widowiskowa OKO ul. Radomska 13/21 wejście C


Moderowane spotkanie z członkami zespołów poprowadzi - Adam Dobrzyński
Bilety: w przedsprzedaży 35 zł; w dniu koncertu 40 zł
sala widowiskowa OKO, ul. Radomska 13/21
rezerwacja i przedsprzedaż biletów: Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75; tel. 22 822 48 70
w dniu koncertu: sala widowiskowa OKO, ul. Radomska 13/21 wejście C

 Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez iochota.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MPG Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"