7°C bezchmurnie

Recital autorski Marka Majewskiego

Kiedy: 2017-12-09 , godzina: 19:00 | Gdzie: Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75

Recital autorski Marka Majewskiego z udziałem: Marcina Fidosa – kontrabas, śpiew i Roberta Kuśnierskiego – akordeon , piano, śpiew. 

Koncert promuje album zatytułowany "Że tobie się jeszcze chce”, na którym obok utworów własnych Marka Majewskiego, są także piosenki tradycyjne

jak "Hvala", czy kompozycje Jaromira Nohavicy - "Póki się śpiewa" . Zapraszamy na recital, trochę bardowski, trochę kabaretowy. 
Marek Majewski – autor i kompozytor, śpiewający poeta i satyryk, felietonista i szantymen. Scenarzysta i reżyser licznych programów estradowych, telewizyjnych i radiowych. Laureat miedzy innymi Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Autorskiej, Festiwalu Dobrego Humoru, Spotkań „SMAK”, Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, Warszawskiej Giełdy Piosenki. Znany z łamów tygodnika „WPROST”, gdzie stworzył nową formę felietonu w formie fraszki, a także z tygodnika „Newsweek”. Autor wielu piosenek, wierszy i bajek dla dzieci, drukowanych kiedyś w „Świerszczyku”, a obecnie między innymi w podręcznikach szkolnych. Występował m. in. w USA, Kanadzie, Australii, a także w Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Belgii, Holandii, Szwecji, Włoszech i w Izraelu. Od 20 lat prowadzi własną scenę kabaretową w Warszawie pod nazwą: „Kabaretowa Scena Przyjaciół Marka Majewskiego”, skupiającą najlepszych polskich artystów kabaretu, teatru i estrady.

Bilety: w przedsprzedaży 20,- zł ; w dniu koncertu 25,- zł

Zapraszamy
9.12 (sobota) godz.19.00
Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75

 

Ostatnie video - filmy na iOchota.pl