9°C pochmurno z przejaśnieniami

Spotkajmy się na placu Baśniowym

Kiedy: 2018-06-12 , godzina: 19:00 | Gdzie: na placu przy kawiarni Blanket Story.

konsultacje, Spotkajmy placu Baśniowym - zdjęcie, fotografia

Dobiega końca kadencja samorządu. Był to czas udany dla naszego placu i mieszkających w okolicy mieszkańców. Udało nam się zrealizować wile pomysłów takich jak parking przy Białobrzeskiej, siłownie plenerową , drążki do kalisteniki,  zazieleniamy Białobrzeską od Bitwy Warszawskiej do Kopińskiej/realizacja w tym roku/. Udało nam się zrobić wiele imprez integrujących mieszkańców pod hasłem: „Bądźmy razem na Baśniowej” ,Piknik naukowy  dla dzieci  czy spotkania z Mikołajem  przy  pięknie oświetlonej choince. Powstały również rzeźby z pni drzew, który z uwagi na ich chorobę musiały być wycięte.

Chyba pora zastanowić się, co dalej. Palącą sprawą jest placyk dla dzieci. W tym roku w ramach budżetu partycypacyjnego staramy się wygrać dwa pomysły  „ Boisko wielofunkcyjne na Placu Baśniowym” i „Rewitalizacja Placu Baśniowego” . Pojawiają się również zupełnie nowe pomysły jak budowa małej fontanny. Porozmawiajmy i ustalmy razem priorytety na następne lata.

Zapraszam Was na spotkanie, które odbędzie się 12 czerwca (wtorek) o godzinie 19.00 na placu przy kawiarni Blanket Story.

Zaprosiłam na to spotkanie burmistrza Grzegorza Wysockiego, który słynie z dobrych i dość niestandardowych pomysłów i na pewno wniesie coś do naszej dyskusji.


Ostatnie video - filmy na iOchota.pl