1°C pochmurno z przejaśnieniami

Święto ulicy Tarczyńskiej

Kiedy: 2017-06-04 , godzina: 14:00 | Gdzie: ulica Tarczyńska

4 czerwca od 14.00 do 19.00 -  bawimy się na ulicy Tarczyńskiej, która przybierze niezwykły, odświętny wygląd. Przede wszystkim  za sprawą dekoracji na drzewach, które zaprojektują i wykonają ochockie przedszkolaki w ramach specjalnie ogłoszonego konkursu.

Na ulicznej estradzie wystąpi zespół MusicSet, dzieci ze szkoły podstawowej nr 97, Pogotowie Poetyckie i zaprezentują się mieszkańcy. Około godziny 15.30 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu dla przedszkolaków.


W czasie imprezy pod hasłem „Chodź – pomaluj Tarczyńską” powstanie wspólnie namalowany obraz na płótnie 1,5x1,5m. Na ten dzień kafejki artystyczne przygotują bogate programy: PARĘ OSÓB – wystawę fotograficzną  obrazująca historię ulicy Tarczyńskiej, ARA ART CAFE – warsztaty dekorowania ciastek oraz warsztaty produkcji olejów smakowych, SZCZYT WSZYSTKIEGO – slajdowisko podróżnicze ,,Filipiny”, warsztaty pierwszej pomocy, degustację wina z polskich owoców, OBROTY RZECZY – pokaz break dance oraz dj z hip-hopem. W podwórkach zaplanowano gry sportowe i zabawy dla dzieci. Wśród licznych wystaw: „Ludzie Ochoty” i „Stacja muzeum” - poświęcona kolejce WKD.


Będzie magiczna budka fotograficzna, pojawią się szczudlarze i kolorowi przebierańcy… Nie sposób wymienić wszystkiego. Przybywajcie na Tarczyńską 4 czerwca!

 

Ostatnie video - filmy na iOchota.pl