Reklama

Parafialny Piknik na Rakowcu Południowym

23/06/2026 06:50

Parafialny piknik przy Gorlickiej na terenie Parafia Zwiastowania Pańskiego w Warszawie już za nami.

Trzeba powiedzieć, że Ksiądz Proboszcz Bartosz Szoplik zorganizował imprezę perfekcyjnie i bardzo profesjonalnie.
Skromnie przyznał, że dzięki Czarkowi Królowi Radnemu z Zawsze z Ochotą i jego kreatywności to i on postanowił spróbować swych sił i w tej dziedzinie.

Ciężko mi określić, który to lepiej by zrobił, ale wspólnie łącząc siły obydwaj przysłowiowo „przeszli siebie”.
Ksiądz Proboszcz nie dość, że postarał się o moc atrakcji to jeszcze zamówił pogodę, skutecznie przesuwając prognozowaną burzę na bardziej odpowiedni moment.

A skoro był organizatorem to i czynnie brał udział w tańcu na dziedzińcu parafii.

Wodzirej DJ Karpik dla lepszej integracji tak poprowadził tańce, że partnerzy chcąc czy nie musieli się stale wymieniać.
Wszyscy to przyjęli z bardzo dobrym humorem a i nie było dzielenia dzieci od dorosłych i każdy miał urozmaiconą zabawę.
Nasz radny Cezary Król przeprowadził konkursy, w których rywalizacja była niezwykle zacięta.
Oczywiście na nagrody mogli liczyć wszyscy uczestnicy.
Na stoisku zorganizowanym przez Radnych i sympatyków Zawsze z Ochotą można było wykonać własnoręcznie biżuterie, stworzyć własną oryginalną torbę na zakupu a także pomalować buzię w każdy możliwy wzór.

Obok nas stanął namiot gdzie Parafianie przygotowali wiele i bardzo wiele wypieków, popcorn dużo picia i słodyczy i przy okazji zbierali dobrowolne datki dla Sebastiana Sosiński.
Pyszności z grilla, jak co roku ufundował i serwował Hotel Groman.
Gwiazdą imprezy była Rapująca Teściowa, która zaprezentowała naprawdę ciekawy repertuar i swoim śpiewem wprowadziła wesołą i radosną atmosferę.

Swoje stanowisko miała także świetlica Caritas Polska działająca przy Parafii.
Dziękujemy gospodarzowi - księdzu Proboszczowi za gościnę i możliwość spotkania się z Mieszkańcami i spędzenia czasu na wspólnych zabawach i rozmowach z Sąsiadami.
Zgodnie z zapowiedzią - za rok też będziemy.
Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć.

Z naszej ekipy Zawsze z Ochotą byli Dorota Patrycja Stegienka ,Cezary Król, Barbara Laszczkowska, Marlena Kaleta ,Paweł Bala, Kamil Liptak, Elżbieta Łęgowska, Helena Malangiewicz i na końcu nieskromnie ten łobuz z małym aparatem Jerzy Pawlonek

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/06/2026 06:50
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Reklama

Wideo iOchota.pl




Reklama