18°C pochmurno z przejaśnieniami

Jedni sadzą a inni wykopują

zieleń, Jedni sadzą wykopują - zdjęcie, fotografia

Wiele się zmienia wokół naszych domów. Mieszkańcy sami sadzą rośliny, aby wokół nas było bardziej przyjaźniej, zielono i kolorowo. Zaczynamy utożsamiać się z okolicą, w której mieszkamy. Już nie czekamy, aby ktoś zrobił to za nas. Sami dbamy o zieleń, sadzimy kwiaty i krzewy, niektóre kompozycje kwiatowe są naprawdę piękne.

 Przykładem może być teren przy Galerii Primrose, Białobrzeska róg Częstochowskie czy wokół sklepu Kamp a także wokół innych budynków. Przedsiębiorcy i mieszkańcy dokładają wszelkich starań, aby okolica była ładniejsza. Stwarzają wokół przyjemny i korzystny dla nas mieszkańców klimat. Patrząc na piękne klomby odprężamy się, mamy lepsze samopoczucie, bardziej optymistyczne patrzymy na świat.

Niestety w ostatnich dniach z klombów zaczęły znikać rośliny i kwiaty, kompozycje są niszczone i rozkradane.  Szkoda, że jeszcze ciągle znajdują się wśród nas wandale niepotrafiący docenić czyjejś pracy i nakładu finansowego.   Wyrywanie z klombów roślin  jest po prostu złodziejstwem, które powinno być piętnowane.  Może należy zakładać monitoring a zdjęcia ludzi niszczących naszą pracę publikować na słupach i tablicach ogłoszeń z odpowiednim komentarzem.

Jedni sadzą a inni wykopują komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iOchota.pl

zieleń, Szczęśliwice - więcej informacji