12°C bezchmurnie

Ubieramy choinkę i śpiewamy kolędy na Baśniowym

Kiedy: 2017-12-14 , godzina: 16:30

Dzięki naszym Burmistrzom, Stowarzyszeniu Dzieciaki oraz Nieformalnej Grupie Inicjatywnej Baśniowa już po raz drugi na Placu Baśniowym stanie ogromna choinka. Dzieci z okolicznych przedszkoli oraz Szkoły Podstawowej nr 61 już przygotowują ozdoby choinkowe.

6 grudnia zapowiada się na Placu Baśniowym bardzo pracowicie już o godzinie  10.30 otwieramy plenerową wystawę prac naszych małych artystów z okolicznych przedszkoli i zabieramy się za ubieranie drzewka własnoręcznie przygotowanymi ozdobami. Z dobrze poinformowanych źródeł, mamy informację, że Mikołaj  też wybiera się  do nas. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się włączyć. A o godzinie 16.30   rozświetlamy razem z mieszkańcami nasze drzewko. Choinka będzie naprawdę piękna, jak nie wierzycie to przyjdźcie i sprawdźcie to sami.

To nie koniec naszych wydarzeń na Baśniowym gdyż 14 grudnia o 16.30  zapraszamy wszystkich abyśmy razem we wspaniałej przedświątecznej atmosferze pośpiewać kolędy i złożyć sobie życzenia. Skromny poczęstunek tez jest przewidziany. Serdecznie zapraszamy.

Ostatnie video - filmy na iOchota.pl