5°C pochmurno z przejaśnieniami

Weżmy sprawy w swoje ręce

parkowanie, Weżmy sprawy swoje ręce - zdjęcie, fotografia

Wczoraj na ulicy Białobrzeskiej  5/7 o godzinie 18,30 odbyło się spotkanie mieszkańców z Krzysztofem Krukiem i Barbarą Laszczkowską w sprawie miejsc postojowych na ulicy Białobrzeskiej pomiędzy ulicą Opaczewską a Dickensa, a także wprowadzenia  płatnej strefy parkowania na Ochocie. Zbieramy podpisy nie tylko na Szczęśliwicach ale także na Rakowcu. Podpisy zbierają już mieszkańcy  Kopińskiej i okolic Placu Baśniowego .

Chcemy, aby przyszła Rada Dzielnicy zajęła się tym palącym problemem. Od dłuższego już czasu dostrzegamy bowiem, że spora część osób pracujących w naszej dzielnicy i jej okolicy uczyniła sobie z Ochoty bezpłatny parking.

Uważamy, że wprowadzenie na całej Ochocie strefy płatnego parkowania zatrzyma ten proceder i zmusi osoby pracujące na terenie dzielnicy do korzystania ze środków komunikacji miejskiej. Rozwiązanie takie będzie miało podwójne pozytywny efekt. Z jednej strony zapewnimy Mieszkańcom miejsca postojowe z drugiej zaś zmniejszymy liczbę aut codziennie wjeżdżających do naszej dzielnicy.

Druki do zbierania podpisów można odebrać od Barbary Laszczkowskaiej (501-016-132), Czarka Króla (602-619-238), Jacka Gomółki ( 600-915-54 )


Ostatnie video - filmy na iOchota.pl